Tréningy krav maga v modre

PRIDAJ SA K NÁM
white arrow icon

+ 50 ľudí sa k nám už pripojilo

MICHAL KRCHNAVý

INšTRUKTOR

Michal je hlavným inštruktorom, držiteľom čierneho pásu 3. danu a zakladateľom Mirage Krav Maga Academy v Modre. Už ako tínedžer začal s tréningami bojového umenia Krav Maga v Pezinku, pod vedením Slavomíra Kizáka, ktorého skúsenosti v súčasnosti odovzdáva svojim zverencom od roku 2017.

Je zamestnaný v Policajnom zbore SR. Práve v jeho profesii je každým dňom svedkom násilia, či už na ženách, deťoch alebo dospelých.

Z toho dôvodu sa rozhodol v roku 2017 založiť klub Mirage Krav Maga Academy v Modre, ktorý v súčasnosti oslávil výročie 5 rokov od svojho vzniku, za cieľom naučiť ľudí efektívnej obrane.

Instruktor drziaci opasok
ČIERNY PÁS | 3. DAN
Instruktori stojaci vedla seba

Krav Maga pre dospelých

Skupinové tréningy Krav Magy pre dospelých sú zložené z dospelých mužov a žien. Dbáme na rozvíjanie fyzickej kondície, psychickej odolnosti a správne prevedenie sebaobranných techník. Tréningový proces je zložený tak, aby boli tréningy obohacujúce ako pre mužov, tak aj pre ženy.

VIAC INFO
white arrow icon

krav maga pre deti

Tréningy detskej sebaobrany sú určené pre deti od 5 do 14 rokov. Metodika trénovania detí je postavená na hravom spôsobe, ktorý ide ruka v ruke s učením techník sebaobrany tak, aby pre deti bolo trénovanie zábavou a zároveň ich tréning obohatil o reálnu prax do života.

VIAC INFO
white arrow icon
Instruktor vysvetlujuci detom
Skupinova fotka zien po teambuildingu

Individuálne tréningy / Teambuildingy

Naše skúsenosti a priestory sú k dispozícii firmám, ktoré chcú naučiť svojich pracovníkov efektívnej sebaobrany a zároveň sa chcú odreagovať od každodenných pracovných povinností. Taktiež ponúkame individuálne tréningy, počas ktorých sa inštruktor venuje výhradne iba tebe.

Kontaktuj nás
white arrow icon
Adresa

Šúrska 1/A, 900 01 Modra

telefónne číslo

0902 677 720

#MIRAGEACADEMY
Kliknutím na tlačidlo “Prijať”, súhlasíte so spracovaním súborov cookies na Vašom zariadení za cieľom lepšej navigácie na našom webe, analýzy návštevnosti a pre marketingové účely. Pre viac informácií kliknite na Ochrana osobných údajov.