sebaobrana pre dospelých

PRIDAJ SA K NÁM
white arrow icon
Prečo krav maga pre dospelých?

moderné bojové umenie pre dospelých

Pouličný boj nemá žiadne pravidlá. Útočník ťa môže napadnúť spredu, zozadu, so zbraňou alebo bez nej. Práve z tohto dôvodu sa učíme rôzne techniky ako odzbrojiť útočníka, eliminovať jeho údery alebo kopy a v prvom rade ochrániť seba a zdravie tvojich blízkych.

Počas našich tréningov naberieš na fyzickej kondícii, ktorá je jedným z rozhodujúcich aspektov pri boji. Získaš poznatky ako predísť konfliktu alebo ako reagovať na podnet útočníka.

Muzske ruky zovrete v pasteMuzske ruky zovrete v paste
schopnosti, ktoré u nás získaš

výhody sebaobrany dospelých

Sústredenie, rešpekt a trpezlivosť
Odreagovanie sa od povinností
Budovanie známostí v rámci tréningov
Muz a zena stojaci s prekrizenymi rukami
Rozvoj mentálnej odolnosti
Zlepšenie fyzickej a psychickej kondície
Disciplína a schopnosť brániť sa
čo môžeš očakávať

Prečo sa stať naším členom?

vzájomná podpora

Keďže naše tréningy prebiehajú skupinovou formou, všetci trénujúci sa navzájom podporujú, motivujú a vzájomne si odovzdávajú nazbierané skúsenosti.

1
kvalifikovaný inštruktor

Tréningy dospelých sú pod vedením certifikovaného inštruktora, ktorý je držiteľom čierneho pásu 3. dan. Inštruktor vie ako podať svoje poznatky a zároveň rešpektuje nedostatky každého jednotlivca. Cieľom inštruktora je, aby si dosiahol/a svoj plný potenciál.

2
merateľný progres

Pravidelne konáme semináre páskovania v spolupráci s kolegami z Českej republiky. Subjektívne vyberáme tých najpracovitejších z radov trénujúcich, ktorým následne odovzdáme certifikát o dosiahnutej úrovni spoločne s prislúchajúcou farbou pásu.

3
Priateľská atmosféra

V našej akadémii staviame na skvelých medziľudských vzťahoch. Práve vďaka nim máme v našej akadémii výborných ľudí, ktorí sa vzájomné podporujú a rešpektujú, či už na trénigoch, alebo mimo nich.

4
Adresa

Šúrska 1/A, 900 01 Modra

telefónne číslo

0902 677 720

#MIRAGEACADEMY
Kliknutím na tlačidlo “Prijať”, súhlasíte so spracovaním súborov cookies na Vašom zariadení za cieľom lepšej navigácie na našom webe, analýzy návštevnosti a pre marketingové účely. Pre viac informácií kliknite na Ochrana osobných údajov.