ideálny šport pre deti

PRIDAJ SA K NÁM
white arrow icon
Prečo krav maga pre deti?

Efektívny a funkčný šport pre deti

Naším hlavným cieľom je, aby si deti užívali každý jeden tréning a odchádzali od nás s úsmevom na tvári, obohatené o nové skúsenosti zo sebaobrany a zároveň aj s novými kamarátmi.

Tréningy sú vstavané tak, aby deti naučili rýchlej reakcii, pretože pri konflikte nie je čas zostať strnulým. Ich fyzická a psychická kondícia je základom pre pokročilejšie techniky sebaobrany a z toho dôvodu najprv rozvíjame dané základné aspekty a po ich zlepšení prechádzame na samotné techniky.

Detske ruky zovrete v pastDetske ruky zovrete v past
schopnosti, ktoré deti získajú

výhody sebaobrany pre deti

Disciplína a schopnosť brániť sa
Zlepšenie fyzickej a psychickej kondície
Budovanie sebadôvery a trpezlivosti
Chlapec v bojovom postoji
Socializácia v rámci tréningov
Zlepšenie sústredenia sa na činnosti
Vývoj sebakontroly vo vypätých situáciách
čo môžeš očakávať

Prečo sa deťom páčia naše tréningy?

tréningy zábavnou formou

Tréningy detskej sebaobrany v Mirage Krav Maga Academy pokrývajú všetky aspekty sebaobrany. Vždy sa snažíme viesť tréningy zaujímavou a zábavnou formou, za cieľom neustáleho zapájania sa detí do tréningového procesu tak, aby sa nenudili a nestrácali záujem.

1
interaktívny zážitok

Každý tréning detskej sebaobrany v našej akadémii je vedený interaktívnou formou. Počas tréningu deti spolupracujú vo dvojiciach, v ktorých vzájomne spolupracujú a vytvárajú tak nové kamarátstva.

2
skúsený inštruktor

Vaše deti sú v našej akadémií v tých najlepších rukách. Tréningy vedie skúsený a veľmi priateľský inštruktor, ktorý má jedinečný prístup.

3
rozvoj sebavedomia a líderských zručností

Vďaka pútavým tréningom a individuálnym prístupom ku každému cvičiacemu, deti rozvíjajú všestranné zručnosti, medzi ktoré patrí sebavedomie a vodcovstvo, ktoré sú dôležité do každého štádia ich života.

4
Adresa

Šúrska 1/A, 900 01 Modra

telefónne číslo

0902 677 720

#MIRAGEACADEMY
Kliknutím na tlačidlo “Prijať”, súhlasíte so spracovaním súborov cookies na Vašom zariadení za cieľom lepšej navigácie na našom webe, analýzy návštevnosti a pre marketingové účely. Pre viac informácií kliknite na Ochrana osobných údajov.