Modernizácia priestorov

Modernizácia priestorov
dátum
20/10/2022

Zastávame názor, že je potrebné ísť s dobou, či už metodikou trénovania alebo tréningovými podmienkami. Keďže priestory našej akadémie sú pravidelne vyťažené tréningami, či už pre dospelých, deti alebo ženy, tak je prirodzené, že po určitom čase je potrebné modernizovať ich. Preto sme sa rozhodli dať naším priestorom nový vzhľad. Najväčšou zmenou bola výmena podlahy za úplne novú. Stará podlaha bola síce skvelá, ale už mala čo-to za sebou a bolo potrebné vymeniť ju. Rozhodli sme sa pre čiernu farbu, tak, aby zapadla do farieb našej akadémie a reprezentovala tak našu značku. 

Hlavná stena v tréningových priestoroch, ktorá bola premaľovaná zo zelenej farby na bielu je najväčšou dominantou priestoru. Umiestnili sme na ňu 5 metrový nápis Krav Maga, ktorý si všimnete hneď pri vstupe do tréningovej haly. 

Aby sme nezostali len pri podlahe, tak nemôžeme zabudnúť aj na iné položky, ako napríklad kompletne vymaľované steny spoločne s radiátormi, ktoré boli predtým bielej farby. Pribudli poličky na odkladanie tréningových pomôcok, tak, aby malo všetko svoje miesto. Umiestnili sme aj “nutričnú” poličku, v ktorej môžete nájsť produkty na načerpanie energie, ako sú izotonické nápoje či proteínové tyčinky. 

Chceme aby ste sa u nás cítili príjemne a komfortne. Je našou prioritou robiť veci na úrovni a taktiež, aby ste sa počas návštevy našich priestorov cítili príjemne a tým pádom rozvíjali svoj potenciál na maximum.

Adresa

Šúrska 1/A, 900 01 Modra

telefónne číslo

0902 677 720

#MIRAGEACADEMY